Zpět Profil makléře:
Anika Zemanová
Realitní zprostředkovatel pro jižní Čechy

Anika Zemanová

Zakládám si na přátelském, přesto profesionálním přístupu. Naši zákazníci si Váží spolehlivosti, efektivity a rychlého jednání. Těším se na naší spolupráci.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Již dvakrát jsme využili služeb této realitní kanceláře. Pokaždé jsme byli moc spokojeni, protože nabízí kompletní a ucelené služby a tím velice ulehčuje práci a starosti lidem, jako jsme my. Slečna Anike Zemanová a pan Tomáš Pelda jsou velice ochotní, obětaví a pracují s velkým nasazením, aby co nejdříve uspokojili zájmy lidí, pro které pracují. Oběma moc a moc děkujeme za jejich práci. Manželé Vránkovi

Miroslav a Marie Vránkovi

Makléř - slečna Anika Zemanová nás, majitelky, velmi pozitivně překvapila svým přístupem k pronájmu bytových prostor. Ve stručnosti je osobou inteligentní, odborně připravenou, vstřícnou k objektivní diskuzi, maximálně vycházející vstříc potřebám, připomínkám i požadavkům stran uzavírajícím nájemní smlouvu. Je osobou komunikativní, přívětivou, společenskou a neváhá ani reagovat v různých časových termínech ( večer) na požadavky smluvních stran.

Prüherová Eva, Chrdlová Anna

Pro prodej své nemovitosti jsem si vybrala realitní makléřku slečnu Aniku Zemanovou. Byla jsem mile překvapena s jakou profesionalitou k tomu přistupovala a vše zařídila.Byla velmi ochotná, milá a vždy mi dobře poradila.Má nemovitost se prodala cizímu státnímu příslušníkovi a velmi dobře se domluvila anglicky.Za to jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava Marková

novinka
ID: 637676

Pronájem domu, Zemědělské objekty, 3000 m2

Zvíkov, Na Dolinách

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zemědělské zděné haly s ocelovým přístřeškem pro skladování na okraji obce Zvíkov u Lišova, nedaleko města České Budějovice. Hala stojí na pozemku o výměře 3000 m² se zastavěnou plochou 1210 m² (krytá hala 750 m²; ocelový přístřešek navázaný na halu 460 m²). Na souboru nemovitostí byli provedeny následující úpravy: zemědělská hala- vysoko zátěžová betonová leštěná podlaha, plechová střecha, manuální vrata, vestavba kanceláře v hale; přístavba ocelového přístřešku podél haly. Stavby se nachází..
40 000 Kč za měsíc

Pronájem, byt 3+1 + 2x balkón + garáž + sklep, Hluboká nad Vltavou

13 000 Kč

Pronájem, vybavený byt 2+kk, 74 m2, ul. Ledenická, Suché Vrbné, České Budějovice

14 500 Kč

Pronájem, byt 2+kk, ul. Matice školské, České Budějovice

10 500 Kč

Prodej, zahradní chata s vlastním pozemkem

1 330 000 Kč

Pronájem, komerční prostory, Dvořákova ul, České Budějovice

1 260 Kč

Prodej rekreační chaty s vlastním pozemkem 353 m2, Rančice, Kamenný Újezd

1 950 000 Kč

Načíst další reference

720 546 705
atempo@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT