Reference klientů

Velmi děkujeme za vstřícný a profesionální přístup jednání. Možnost velmi rychlé komunikace ohledně nemovitosti. Přeji mnoho dalších spokojených klientů, rádi Vás budeme doporučovat!

MB

To nechceš

Jltriska

Děkuji paní Pelcové za naprosto úžasný servis při realizaci koupě nemovitosti. Jednání s paní Pelcovou bylo velmi příjemné, vstřícné a na položené otázky vždy rychlá a přesná odpověď.

Zimová

Spolupráce s paní Lenkou Pechovou byla na doporučení a nelze než konstatovat, že doporučení bylo víc než správné a celá cesta od prvního kontaktu až k předání domu novým majitelům, byla velmi profesionální a komplexní se vším všudy. Neříkám, že celá cesta byla bez trnů, ale to je málo která cesta, která končí úspěchem, ale vše se vyřešilo ke spokojenosti všech zúčastněných stran a to je podstatné. Tudíž, pokud v budoucnu budeme uvažovat o využití realitních služeb, obrátíme se důvěrou opět na paní Lenku Pechovou.

Tomáš Bartůněk

Paní Pechová nás procesem koupě bytu provedla s ochotou, nasazením a trpělivostí. Prezentace bytu byla skvělá, poskytnuté informace pravdivé. Děkujeme!

Vladimíra Henelová

VELIKÉ DÍKY - už jen s Vámi!! Měli jsme tu čest s mladým panem makléř Jaroslavem Čermákem spolupracovat při prodeji naší zahrady. Pan Čermák naší nemovitost prodal o 220.000,- Kč více než jsme požadovali. Můžeme jen doporučit, jelikož makléřů co "nemažou med okolo pusy" je velice málo a pan Čermák patří mezi ně! Pokud budeme znovu potřebovat realitní služby, už jen s vámi! DOPORUČUJEME! Děkujeme za vše.

Iveta K.

Slečna Anika Zemanová Je profesionální a spolehlivá makléřka. Kupovali jsme zahradu, a měli jsme i několik výhrad a podmínek ke koupi. Vše dokázala vyřešit k naší úplné spokojenosti. Komunikace se slečnou Anikou probíhala vždy na jedničku, je vstřícná, ochotná a milá. Byli jsme velmi spokojeni s jejími službami. Můžeme vřele doporučit. Manželé Leštinovi

Bedřiška Leštinová

Byla jsem velmi spokojena se službami realitní makléřky Aniky Zemanové. Ocenuju zejména její vstřícný přístup, spolehlivost, flexibilitu a profesionalitu.

Lucie Orsagova

P. Plicková je jako sluníčko na obloze, věčně usměvavá a tak plná energie, absolutně žádná věc pro ní není problém a snaží se klientovi vyjít maximálně vstříc. Většinu věcí zařídí a dá včas vědět, do podrobna poradí když si klient neví s něčím rady a dokonce pro mě i přijela když jsem se neměl jak dostat na schůzku. Co mě ale nejvíc mile překvapilo je to že Paní Monika se chová jako naprostý profesionál ale dá se s ní popovídat i s jako úplně obyčejným človíčkem...tímto bych jí chtěl moc poděkovat a doufám že se ještě uvidíme...

Marek Vlček

Roman Sittich byl v prubehu vyrizovani veskerych zalezitosti ohledne najemnich sluzeb velice profesionalni. Mel prijemne vystupovani a vsechno bylo vyrizene rychle a kvalitne. Po ukonceni najmu jsem pozadala pana Sitticha o vystaveni doporuceni pro muj novy pronajem a bylo mi vyhoveno obratem. Muzu jen doporucit!

Veronika Navratilova

Paní Filipová je 100% profesionál. Dvě nemovitosti nám prodávala a jednu jsme od ní kupovali a byli jsme mile překvapeni jak je skvělá. Všechno za nás vyřídila a pokud se objevil problém hned ho vyřešila. Mohu ji vřele všem doporučit a přeji jí jenom spokojené zákazníky jako jsme byli my. Děkujeme Gabriela Libich, Horní Slavkov.

Gabriela Libich

Přístup a práce paní makléřky Lenky Pechové byly vynikající. Profesionální a zároveň lidské a milé jednání. Vše řešeno v klidu, ke spokojenosti obou stran. Mohu jedině doporučit. Romana Svobodová

Romana Svobodová

Paní makléřka Pechová je moc profesionální a šikovná. Díky ní, jsme nemovitost prodali bez problémů. Respektovala naše požadavky i soukromí během prodeje. O vsem informovala a o nic jsme se nemuseli starat. Všem doporučujeme!!!

Simona Rutnerova

Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji profesionální přístup pana Krase. Budu-li do budoucna kupovat nebo prodávat některou ze svých nemovitostí určitě se na něj s důvěrou obrátím, takže určitě doporučuji!

Edit Kunertová

Jsem naprosto nadšená ze spolupráce s paní Pechovou. Je to skvělá energická mladá paní, která se snaží maximálně zpříjemnit, zjednodušit veškeré povinnosti. Vše bylo dotažené a bezproblémové. Vlastně se díky ní vše zařídilo samo. Vřele děkuji a doporučila bych tuto spolupráci každému.

Mar And

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT