Reference klientů

Paní Lenku mohu vřele doporučit, o prodej našeho domu a veškeré náležitosti se s maximální pečlivostí, profesionalitou a osobním nasazením postarala. Je velmi empatická a milá makléřka.

Veronika Mandíková

Paní Editu mohu jen doporučit. Profík!

Václav Hončík

Velice oceňuji služby této makléřky, profesionální a maximálně nasazená...! JR

Ing. Jan Révay

Profesionální přístup, velmi rychlé jednání, práce nad rámec povinností realitního makléře. Vysoký nadstandard.

Martin Leníček

Dobrý den, rádi bychom ohodnotili přístup k práci pana Fialy ohledně prodeje naší nemovitosti-bytu v Nekvasilově ulici. Jeho přístup byl naprosto profesionální, ale i velmi osobní. Jsme mu velmi vděčni za to, že nás v rámci možností zbavil starostí o tuto záležitost a ušetřil nám spoustu osobních starostí. Jeho přístup byl nejen velmi profesionální, ale i lidský. Byl s námi ve velmi častém kontaktu, uklidňoval nás a ušetřil nám mnoho nepříjemných starostí. Jednal profesionálně a vše zvládnul perfektně. Jsme s jeho prací velmi spokojeni. Děkujeme, hezký den, manželé Fantovi.

pan Fanta

Již dvakrát jsme využili služeb této realitní kanceláře. Pokaždé jsme byli moc spokojeni, protože nabízí kompletní a ucelené služby a tím velice ulehčuje práci a starosti lidem, jako jsme my. Slečna Anike Zemanová a pan Tomáš Pelda jsou velice ochotní, obětaví a pracují s velkým nasazením, aby co nejdříve uspokojili zájmy lidí, pro které pracují. Oběma moc a moc děkujeme za jejich práci. Manželé Vránkovi

Miroslav a Marie Vránkovi

Chtěla jsem využít služby pana Davida Keilhauera, ale životní plány byly změněny, ale ten přístup, laskavost a okamžitá pomoc, kterou jste mi nabídl, byla profesionální, moc děkuji.

PhDr. Jarmila Poštová Štěpařová

Děkuji za profesionální jednání, pokoru a hlavně lidský přístup, mnohokrát děkuji.

Milena Matějková

Chtěl bych poděkovat panu Keilhauerovi za profesionální přístup. S panem Keilhauerem jsem již prodal 2 nemovitosti, byl vždy vstřícný, ochotný a milý. Prodej nemovitostí proběhl vždy bez problémů a já se nemusel vůbec o nic starat, vše zařídil sám pan Keilhauer. Tohoto realitního makléře všem vřele doporučuji, odvádí skvělou práci.

Václav Kubala

není co špatného rici

Mius@centrum.cz

Hrozně příjemná a ochotná paní co se ve svém oboru opravdu vyzná ????

Kateřina Ručková

Spolupráce s panem Keilhauerem byla skvělá. Kupovali jsme nemovitost v Tisové u Otročína a po celou dobu jednání i zařizování všeho potřebného byl milý, vstřícný a vždy ochotný poradit. Velmi jsme ocenili jeho rodinný přístup k nám jako klientům, protože pro něj jsme nebyli pouze kupující klienti, ale lidé kterým pomohl najít vysněný domov. Kéž by bylo takových lidí více. Děkujeme

Klára Krejcarová

Profesionální vystupování a perfektní přístup ke klientúm, bez problémú a na jakýkoliv dotaz vždy ochota poradit s problémem či informací

Alena Růžičková

Profesionální a zároveň lidský přístup. Byli jsme spokojeni poprvé před 11ti lety, kdy jsme byt kupovali a podruhé nyní, když jsme byt chtěli prodat. Za nás nejlepší realitní makléř. Dekujeme

Monika Beckova

Byli jsme velmi spokojeni.Dekujeme.Pekar

JanPekar

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT