Reference klientů

Pro prodej své nemovitosti jsem si vybrala realitní makléřku slečnu Aniku Zemanovou. Byla jsem mile překvapena s jakou profesionalitou k tomu přistupovala a vše zařídila.Byla velmi ochotná, milá a vždy mi dobře poradila.Má nemovitost se prodala cizímu státnímu příslušníkovi a velmi dobře se domluvila anglicky.Za to jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava Marková

Již po několikáté jsme využili makléře pana Sitára, pokaždé byla jeho práce odvedena ve vysoké kvalitě, s ochotou a vstřícností. Jeho služby můžeme jen doporučit. Hellmayerovi

Ivana Hellmayerová

Recently I bought a cottage with RM Anika Zemanová as the realtor! She was extremely helpful, professional and efficient! Also she went beyond most Realitor’s! I would recommend her to anyone looking to buy. I’m grateful to have had her steward this process! Thank You 

RM Anika Zemanová

Profesionální jednání, kompletní servis, vstřícnost a rychlost při koupi bytu. Děkuji makléřce Lence Pechové a vřele ji doporučuji. Jaroslava B.

Jaroslava Babáková

Spolupráce s realitní makléřkou Martinou Kavkovou při prodeji mého bytu byla nadstandartní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej či nákup bych si už nevybrala nikoho jiného. Děkuji . Jana Vomáčková

Jana Vomáčková

S jednáním paní Obešlové jsem byla velice spokojena, ve všem nám vyšla vstříc a odpověděla trpělivě na všechny naše dotazy.Mohu doporučit.Kopecká.

Kopecká Ilona

Pana Davida jsem potkala před 10ti lety, když jsem kupovala byt. Už tenkrát jsem věděla, že je to profesionál každým coulem. Vysvětlil, zařídil, obstaral a my mohli bydlet. Za těch pár let jsem ho potřebovala ještě několikrát. Naposledy nyní, když již zmíněný byt prodávám. A opět, jeho profesionalita a věčně úžasná nálada je to, co ho dělá "panem makléřem". Ing. Bc. Eva Urbanová

Eva Urbanová

Velmi děkuji panu Davidu Keilhauerovi za jeho odvedenou práci při prodeji nemovitostí. Je to skutečný profesionál s vysokou odborností ve své profesi. Všem, kteří řeší prodej své nemovitosti jej velmi doporučuji. Vedle vysoké profesionality budou nadšeni jeho úžasným jednáním, spolehlivostí a vstřícností.

Alena Novotná

Chtěli bychom poděkovat za profesionálně odvedenou práci, jednání a přístup pana Keilhauera při prodeji několika našich nemovitostí. Je to velmi seriózní makléř a proto doporučujeme. Vlčkovi

Jaroslava Vlčková

Spolehlivost a vstřícnost na prvním místě. Super zkušenost a pana Keilhauera mohu jen doporučit.

Daniel Socha

Moji pochopitelnou nedůvěru, svěřit svou nemovitost do rukou neznámé osobě, pan Vicany naboural ihned při prvním rozhovoru. Celý průběh prodeje a přístupu k řešení dílčích úkonů mi potvrdil všechny kladná hodnocení předchozích klientů, které jsem si na netu přečetl. Potvrzuji jeho příkladný, profesionální i lidský přístup a vyjadřuji tímto naprostouj spokojenost s výsledkem, dovolím si říci, naší spolupráce. Jan Picek, Cheb.

Jan Picek

Něco neskutečného.3 krát zrušila schůzku,po 4 nás nechala hodinu čekat.Jeste jsme být neviděli už chtěla rezervační zálohu.Absolutne neprofesionální jednání.Tvrdila ze byt je pronajat že je složena rezervace anebylo Myslím že p Čechová nemá n postu maklerky co dělat!!!! Nedoporučuji Zavání to podvodem!!!!!

Alena Karafiatova

Příjemné, slušné a rychlé jednání. Oceňuji ochotu a rychlost vyřizování smluv k pronájmu bytu. Za sebe mohu doporučit.

Ester Merunková

Chtěla bych poděkovat touto cestou panu Keilhauerovi, za perfektní a vstřícné jednání.Je vidět,že má dlouholetou zkušenost v této oblasti.A nejvíce jsem byla spokojena,že jsem se o nic nestarala.Vše bylo vyřízeno tak,jak slíbil.Má profesionální jednání a ještě jednou mnohokrát děkuji. Dana Součková

Dana Součková

S panem Burešem mám zkušenost jak s prodejem nemovitosti tak i z pozice zájemce o koupi nemovitosti. S jeho prací jsme byli nadmíru spokojeni, je velmi vstřícný, spolehlivý, důvěryhodný a působí velmi příjemným dojmem. Jeho přístup je profesionální, zároveň však lidský. Vysvětlí vše do detailu, dobře poradí a má bohaté zkušenosti. Právní servis má také velmi kvalitní, vše bylo v naprostém pořádku, právní úschovna skvělá a rychlá. V porovnání s jinými makléři, se kterými jsem se setkala je pan Bureš naprostou jedničkou. Určitě bych tohoto makléře doporučila a pokud budu v budoucnu řešit nějaký prodej, bude pan Bureš mojí jasnou volbou. Ještě jednou velmi děkujeme za precizní práci a skvělý přístup!

Vendula Samassa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací