Garance služeb

Proč právě přes nás kupovat či prodávat nemovitost? Zjistěte v šesti bodech tajemství našeho úspěchu.

 

Kvalita služeb

Striktně se řídíme etickými kodexy a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. Jsme členy Realitní komory ČR, jakožto největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Vychováváme a kontrolujeme své makléře sítí profesionálních mentorů.

Vliv na trhu

Jsme největší partnerská realitní sít v ČR založená a vlastněná 1 českým majitelem. Nabízíme více než 10.000 nemovitostí každý den.

Profesionalita a rychlost

Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru. Vždy narovinu objektivně posoudí veškeré faktory spojené s prodejem Vaší nemovitosti a náležitě stanoví úspěšnou prodejní strategii. Disponujeme databází desetitisíců zájemců o koupi nemovitosti

Bezpečný prodej

Modelujeme na míru nejbezpečnější obchodní postupy včetně ochrany finančních toků. Za každé situace hájíme zájmy obou smluvních stran a trváme na osvědčených praktikách. Veškerou smluvní dokumentaci vyhotovují zkušení odborníci s právním vzděláním

Kontrola a zpětná vazba

Disponujeme celorepublikovou sítí externích kontrolorů, kteří provádějí „mystery shopping“. Máme rychlý a propracovaný proces reklamace služeb, kde získáváme zpětnou vazbu od našich klientů v čase.

Realitní magazín

Vydáváme vlastní inzertní a informační magazín. Každé dva měsíce vychází v nákladu čtyřicet tisíc výtisků. Časopis je distribuován ve všech regionech většinou formou cílené nikoliv plošné distribuce (reklamní stojany).

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT