Pro nájemce

Měníte rádi prostředí, začínáte se stavět na vlastní nohy a sháníte jen dočasné bydlení nebo jen zkrátka nemáte potřebu kupovat nemovitost? Pomůžeme Vám s hledáním vhodného pronájmu dle Vašich představ a možností a zajistíme všechny náležitosti za Vás.

  • Nalezení vhodné nemovitosti
  • Právní služby
  • Převod energií
  • Pojištění nemovitosti
  • Ověření pronajímatele
  • Konzultace rizik při najímání nemovitosti

Vložit poptávku

Právní služby

Nájemní smlouvy, ale i veškeré protokoly k pronájmu nemovitosti, hrají velkou roli. Mohou Vás omezit, způsobit komplikace nebo rozpory s pronajímatelem. Rádi s Vámi zkonzultujeme nedostatky Vaší nájemní smlouvy, i ostatních listin, a navrhneme řešení.

 

Převod energií

Převod energií na nájemníka už dnes bývá běžnou záležitostí, všechny starosti přenechte nám, rádi Vám s celým procesem pomůžeme. Pokud Vám pronajímatel neurčí vlastního dodavatele, zajistíme Vám ho výhodně sami. Zkontrolujeme, zda převod proběhl v pořádku a v neposlední řadě poskytneme rady ohledně případných problémů a jak se od odběru odhlásit.

 

Pojištění nemovitosti

I když bude mít pronajímatel svou nemovitost pojištěnou, může za vzniklé škody, byť jste je nezpůsobily Vy, ale třeba sousedé nad Vámi, vymáhat peníze. Proto je lepší, když jsou pojištěny obě strany a v těchto situacích vše uhradí pojišťovna. Pomůžeme Vám sjednat pojištění pronajaté nemovitosti pro případ krádeže, vloupání, živelných událostí, ale i při poškození majetku vodou z vodovodních zařízení.

 

Ověření pronajímatele

Ani realitnímu trhu se nevyhýbají podvody, jakmile najdete příliš levný nájem, nesmyslnou kauci nebo si jen nebudete úplně jisti, rádi Vám pomůžeme pronajímatele ověřit. Zajistíme reference a popřípadě se i podíváme, zda mu nehrozí exekuce majetku.

 

Konzultace rizik při najímání nemovitosti

Chystáte se do podnájmu poprvé a nevíte, co Vás může potkat? Poradíme Vám na co se při výběru pronájmů zaměřit, jaká rizika se na realitním trhu mohou vyskytovat a jak se jim případně co nejlépe vyhnout.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT