Pro kupující

Chcete se přestěhovat do většího, menšího, úspornějšího, novějšího nebo jen potřebujete něco na oddechnutí od města? A co třeba nové prostory pro Vaše podnikání nebo jen pozemek?  

Rádi pro Vás vyhledáme nemovitost každého druhu a postaráme se, aby splňovala Vaše požadavky.  V případě, že už jste ji našli sami, zprostředkujeme za Vás všechny obchodní náležitosti a zajistíme hladký průběh celé koupě.

  • Hledáme nemovitosti na míru
  • Zajistíme financování
  • Poskytujeme právní služby

Vložit poptávku

Hledáme nemovitosti na míru

Hledáte nový domov, chatu k odpočinku, kancelář nebo jen pozemek? Naším cílem je najít nemovitost, přesně  podle Vašich požadavků. Nic pro nás není překážkou, proto představami o Vašem pozemku snů nešetřete.  K vyhledání je také možné využít partnerského konceptu Lovci nemovitostí, který se specializuje na vyhledávání těch nejlepších nemovitostí pro Vás.

 

Zajistíme financování

Našli jste si svou vysněnou nemovitost v naší nabídce, ale přesto váháte, zda to po peněžní stránce zvládnete?  I s tímto Vám rádi pomůžeme, spolupracujeme se zkušenými poradci ze Světa financí, kteří Vám zajistí financování dle Vašich možností.  Sjednají si s Vámi schůzku, kde jim přenecháte všechny své starosti ohledně prostředků, a vše ostatní zařídí za Vás.

 

Právní služby

Koupě nemovitosti není jednoduchou záležitostí a vyžaduje mnoho právních úkonů, které jsou důležitou součástí naší nabídky služeb. Připravíme pro Vás kupní smlouvy, poskytneme advokátní úschovu nebo právní konzultace ke každému případu.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT