Hypotéky a financování

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje nákup nemovitosti a prostřednictvím zkušených poradců ze Světa financí zrealizuje i její financování.

Specialisté  ze Světa financí si s Vámi sjednají schůzku, vyslechnou si Vaše představy a zhodnotí finanční situaci. Poté Vám navrhnou nejlepší řešení, které bude dostupné v daném čase na finančním trhu.

Porovnáme nabídky všech bank za Vás a sjednáme tu nejvýhodnější hypotéku, zároveň Vám můžeme zajistit veškerá potřebná pojištění. Třeba pojištění rizik spojených s trvalou invaliditou, ztrátou zaměstnání, pracovní neschopností, popřípadě i smrtí dlužníka.  

Provedeme Vás celým procesem vyřizování úvěru, budeme za Vás jednat s bankovním ústavem a po celou dobu stát po Vašem boku.  Zajistíme za Vás všechny potřebné dokumenty z katastru, vyplníme za Vás žádost o hypotéku a předáme jí příslušné bance. Následně Vás doprovodíme i na podpis úvěrové smlouvy a vše srozumitelně vysvětlíme. Ušetříme tím Váš čas a peníze.

Hypoteční úvěr je dlouhodobý a zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která se nachází na území ČR. Můžeme je dělit dle účelu.

Účelová hypotéka je striktně vázaná na investici do nemovitosti. Je poskytována na koupi nebo výstavbu nemovitostí, opravu či modernizaci, její rekonstrukci, koupi podílu nemovitosti za účelem vypořádání dědických a spoluvlastnických nároků nebo za účelem splácení dříve poskytnutých krátkodobých a střednědobých úvěrů, které byly použity k investicím do nemovitostí.

S neúčelovou hypotékou, neboli tzv. Americkou hypotékou lze použít investici na cokoli. Nemá pro klienta žádná omezení,kromě užití peněz na podnikání.

Další druhy hypoték řadíme dle dokládání příjmů na hypotéky.

S dokládáním příjmu, Váš příjem musí být v prvé řadě trvalý a stabilní, aby Vám byla hypotéka poskytnuta. Pokud nestačí příjem jednoho žadatele, je možné, aby k němu přistoupili další spolužadatelé, jejichž příjmy se sčítají. V případě zaměstnaneckého poměru dokládá žadatel o hypotéku potvrzení o výši příjmu. Banky dále akceptují pouze příjmy z pronájmu a podnájmu nemovitostí. Pokud však v bytě či domě pronajímáte jednu místnost, tento příjem vám většinou nezapočítá. Dále ještě rodičovské příspěvky, doživotní renty a důchody včetně invalidních, pobírané alimenty, odměny pěstounů, přídavky na bydlení vojáků z povolání, příjmy z nezávislé činnosti, příjmy z podílu na zisku, z úroků či z dividend za běžné období či cestovní náhrady. Ty je však možné započítat pouze za podmínek, kdy žadatel doloží, že mu byly diety po dobu alespoň uplynulých dvanácti měsíců vypláceny pravidelně každý měsíc

Bez dokládání příjmu jsou v praxi dražší než ostatní a banka je zpravidla ochotna klientovi půjčit maximálně 50 % až 60 % ceny nemovitosti.  

Můžeme je rozdělit i dle typu splácení na anuitní, progresivní, degresivní a s odloženou splátkou jistiny.

Způsoby splácení:

 • Anuitní – klient celou dobu trvání úvěru platí stejnou výši měsíční splátky. Mění se pouze poměr mezi splátkou úroku a jistiny.
 • Progresivní – klient ze začátku platí nižší měsíční splátky, které se mu postupně v průběhu let zvyšují.
 • Degresivní – klient platí z počátku vyšší měsíční splátku, která se mu postupně snižuje

Z jakých druhů hypoték si můžete vybírat?

 • hypotéka s odloženou splátkou jistiny
 • hypoteční úvěr 2v1
 • americká hypotéka
 • australská hypotéka
 • offset hypotéka
 • předhypoteční úvěr
 • variabilní hypotéka
 • refinancování hypotéky
 • hypotéka klasika

Dlouhodobá klientská péče je u obou společností jednou z hlavních priorit. Dumrealit.cz se stává partnerem pro Vaši budoucnost. Poradci Světa financí jsou k dispozici po celé České republice, mají veškerou metodickou podporu systému Světa financí a analytického oddělení, kde jejich odborníci pravidelně vyhodnocují situaci na finančním trhu. Neriskujte špatná rozhodnutí, svěřte je do rukou odborníkům.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT