Rychle vydělávající makléř

Proč se stát rychle vydělávajícím makléřem

 

Učený z nebe nespadl

Realitní akademie České republiky nabízí tří úrovňový systém školení a osobních tréninků, které dávají pevný základ. Osobní kouč společně s vedoucím týmu vede makléře krok po kroku k úspěchu

Nástroje

Využívá veškerých nástrojů pro úspěšný start kariéry. Naučí se používat jedinečný systém správy klientů vč. nabídky a poptávky. Vede ho propracovaný manuál jak se stát úspěšným makléřem.

Osobní mentor

Individuálně pracuje se svým nadřízeným popř. osobním koučem pobočky. Těží ze zkušeností svých profesně starších kolegů a kolegyň. Má přesně specifikované činnosti s hodnocením dílčích výsledků.

Databáze klientů

Pracuje s databází klientů a díky nástrojům a dovednostem ji umí využít. Naučí se hledat klienty na trhu, oslovit je a zaujmout.

Odměňovací model

Má jasně specifikovanou odměnu za to, co dělá a jasně daný model spolupráce s ostatními kolegy. Organizuje vše za účelem dosažení maximální možné odměny.

Osobní prestiž a styl

Stává se moderním obchodníkem. Jeho osobní vizáž i styl prezentace se stává profesionálním. Jezdí prestižním vozem.

Naši makléři říkají

“ Z malé kanceláře jsem přešla k Dumrealit.cz a otevřela si pod touto značkou svou první pobočku. Nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i více příležitostí se rozvíjet. ”

MBA.Monika Plicková, dumrealit PROGRESS

“ Otevřela jsem si kancelář na vlastní pěst, zakázky jsem sice měla, ale téměř žádný volný čas a málo příležitostí k rozvoji. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  ”

Stanislava Scherfová, dumrealit TOP MNICHOVO HRADIŠTĚ

“ Do dumrealit.cz jsem přišel z velké realitní kanceláře, kde byla jasně stanovená striktní pravidla. Tady si můžu práci dělat po svém a řídit si čas, tak jak potřebuji. ”

David Keilhauer, dumrealit BONUS

“ Do dumrealit jsem přicházel z jiného pracovního odvětví, jako úplný nováček bez praxe a znalostí. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, se kterým se můžu poradit dodnes. ”

Čeněk Černík, dumrealit TERRA

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT