Příběhy majitelů kanceláří

Podívejte se na příběhy úspěšných makléřů a majitelů realitních kanceláří, kteří se o svůj životní příběh podělili a nechte se inspirovat. Třeba za čas zde bude i ten Váš.

David Keilhauer
Dumrealit Bonus

Do realit jsem přišel v roce 2008, kdy mě už nebavila každodenní účetní rutina v hotelu. Prací jsem trávil veškerý svůj čas, a to víkendy i svátky. Nemohl jsem se plně věnovat rodině, přátelům a svým koníčkům - chtělo to zkrátka změnu. Po zhruba dvouměsíčním pátrání jsem dostal nabídku v jedné realitní kanceláři a začal jako řadový makléř, úplně sám, bez předchozí praxe a všech těch znalostí. Přibližně po roce a půl působení v této firmě, jsem se ještě se svými dvěma kolegy rozhodl postavit na vlastní nohy. Naším cílem bylo otevřít si vlastní pobočku, kde bychom si mohli řídit čas a obchody sami. Po zdlouhavém hledání ideální značky nás oslovil Dumrealit.cz, pod jehož jménem jsme v roce 2010 v Karlových Varech otevřeli naší první kancelář se 2 makléři. Dnes jsem stále aktivním makléřem, ale také spolumajitelem tří poboček Dumrealit.cz  - v Karlových Varech, Chebu a Sokolově.  Momentálně máme pod sebou 18 zkušených makléřů a 2 asistentky. Každoročně se umisťujeme na předních příčkách v soutěžích Makléř roku a Partner roku.  Mám práci, která mě naplňuje, a zároveň můžu říct, že se mi splnil i realitní sen. Otevřel jsem pobočky ve všech okresních městech v karlovarském kraji a mám kolem sebe kolektiv schopných a přátelských lidí, kteří do své práce dávají srdce.

Přehrát video
Čeněk Černík
Dumrealit TERRA

Předtím, než jsem v roce 2006 začal působit v Dumrealit.cz, jsem pracoval jako manažer skladu.  Práce každý den stejná a ne příliš atraktivní, potřeboval jsem změnu a reality mi přišly jako zajímavé odvětví. Z počátku to byl mírný šok, skočil jsem do neznámé vody a musel jsem se v ní rychle naučit plavat, abych se neutopil. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, který mi dával užitečné rady v realitní oblasti. Začínal jsem jako řadový makléř se specializací na pozemky a rodinné domy v lokalitě Praha-Západ. Po 3 měsících jsem pak dostal nabídku dělat manažera a v roce 2008, kdy vznikla franšíza pro Dumrealit.cz, jsem otevřel svou vlastní kancelář. Začínal jsem s makléři nováčky, které jsem sám postupně školil a předával jim své zkušenosti, po 3 měsících se nám jako pobočce podařilo vydělat první milion.  Dnes mám pod sebou 20 zkušených makléřů, kteří dělají svou práci kvalitně a poctivě, navzájem si pomáhají nebo zaučují i nováčky.  Práce v realitách mě baví, není stereotypní, trh se neustále rozvíjí a s ním i moje další zkušenosti.

Přehrát video
MBA. Monika Plicková
Dumrealit PROGRES

Začínala jsem v jedné malé realitní kanceláři, původně jako manažerka, ale po tom, co mě moji nadřízení slyšeli telefonovat, mi nabídli místo realitního makléře, po kterém jsem původně tolik toužila. Pár měsíců poté jsem pak začala spolupracovat s majitelem Dumrealit.cz , kde jsem se z makléře vypracovala na obchodní ředitelku. Po delším čase v realitách jsem se rozhodla otevřít kancelář na vlastní pěst, tenkrát ještě bez pomoci Dumrealit.cz.  Bylo to velmi náročné, neměla jsem žádné marketingové prostředky na propagaci, ani jsem se neměla jak rozvíjet. Obchodů bylo málo a znali mě jen v mém vlastním městě. Přešla jsem tedy zpět k Dumrealit.cz, kde už se tou dobou rozbíhaly první franšízy, a otevřela jsem pod tímto jménem svou první pobočku. Zde nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i víc příležitostí se rozvíjet. Dnes mám pět vlastních poboček a 30 zkušených makléřů, kteří se umisťují na vrcholových příčkách v soutěži Makléř roku. Práce v realitách je moje srdeční záležitost, která mě ani po 17 letech nepřestala bavit, do budoucna bych se chtěla dál rozvíjet a otevřít ještě další dvě pobočky.

Přehrát video
Bc.Roman Machník
Dumrealit EXCLUSIVE

Na realitním poli působím již 9 let, ale do Dumrealit.cz jsem přišel teprve před rokem a půl. Předtím jsem měl malou kancelář a málo možností k rozvoji. Hledal jsem vhodnou značku, kde bych měl silné zázemí a se kterou bych mohl spojit své jméno. Rozhodl jsem se pro Dumrealit.cz, kde mi nabídli výhodné podmínky a  více prostoru pro mé nápady. Po otevření vlastní pobočky v Nuslích, jsem využil toho, že značka Dumrealit.cz je pod křídly Národního realitního holdingu a zařídil si k ní partnerský koncept Lovci nemovitosti a kancelář Reality 11 v Chomutově.

Díky školením, která zde zastřešují ve spolupráci s Realitní akademií,  mám možnost se víc zdokonalovat a zároveň se učit i novým věcem na realitním trhu.  Na práci v realitách mě baví ta její rozmanitost, kdy potkávám spoustu zajímavých lidí, stávám se součástí jejich příběhů a pomáhám jim plnit jejich sny.

Přehrát video

 

Stanislava Scherfová
Dumrealit TOP Mnichovo Hradiště

K realitám mě vlastně přivedla má zvědavost, když jsem si kupovala byt, tak se mi strašně líbilo, co všechno o něm ta makléřka věděla, a připadalo mi, že je to takové svobodné podnikání.  Celkově mě zaujalo, že realitní makléři mají přehled o něčem, co je pro lidi důležité, jaké jim poskytují informace o nemovitostech a třeba o jejich budoucích domovech. Otevřela jsem si vlastní kancelář, zakázky jsem měla, ale málo volného času a také jsem se chtěla víc rozvíjet. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  Dnes mi pobočka prosperuje, obraty stále rostou a dokonce se umisťuji na předních příčkách v soutěži Makléř roku.  Práce v realitách mě hodně naučila, naplňuje mě a dodává mi pocit klidu a pohody.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT