Makléř srdcař

Proč se stát makléřem srdcařem

 

Prezentuje se

Je pyšný na svou práci a dává ji na obdiv. Prezentuje své úspěchy pomocí moderních marketingový nástrojů Národního realitního holdingu. Publikuje články, má vlastní web,  stránku na sociálních sítích a své bannerové a PPC kampaně.

Pracuje s klienty

Sofistikovaně pracuje se svými spokojenými klienty a z nich těží další doporučení. Má odborníky (kolegy) na práci s poptávkou a osobním marketingem.

Vykupuje nemovitosti

Má k dispozici více než 2 mld. Kč na pomoc klientům ve finanční nouzi. Vyplácí zástavy, řeší exekuce, vykupuje a draží nemovitosti. Vše za pomoci jedinečných nástrojů Národního realitního holdingu.

Maximální počet exkluzivních smluv

Prodejem exkluzivní poptávky a možností využití vícečetné exkluzivity dosahuje u klientů maximálního počtu uzavřených exkluzivních smluv hned při první schůzce.

Osobní kouč a trenér

Pro zvyšování svého obchodního výkonu spolupracuje po celou dobu s osobním trenérem (koučem). Maximalizuje tak svůj osobní potenciál za využití všech nástrojů Národního realitního holdingu.

Má vlastní pořad

Produkuje svůj vlastní pořad. Oslovuje klienty pomocí profesionálních videí za asistence profesionálního týmu (režie, scénář, kamera, zvuk, střih). Využívá k publikaci marketingové kanály a nástroje Národního realitního holdingu.

Naši makléři říkají

“ Z malé kanceláře jsem přešla k Dumrealit.cz a otevřela si pod touto značkou svou první pobočku. Nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i více příležitostí se rozvíjet. ”

MBA.Monika Plicková, dumrealit PROGRESS

“ Otevřela jsem si kancelář na vlastní pěst, zakázky jsem sice měla, ale téměř žádný volný čas a málo příležitostí k rozvoji. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  ”

Stanislava Scherfová, dumrealit TOP MNICHOVO HRADIŠTĚ

“ Do dumrealit.cz jsem přišel z velké realitní kanceláře, kde byla jasně stanovená striktní pravidla. Tady si můžu práci dělat po svém a řídit si čas, tak jak potřebuji. ”

David Keilhauer, dumrealit BONUS

“ Do dumrealit jsem přicházel z jiného pracovního odvětví, jako úplný nováček bez praxe a znalostí. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, se kterým se můžu poradit dodnes. ”

Čeněk Černík, dumrealit TERRA

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT