Elitní makléř

Proč se stát elitním makléřem

 

Vlastní svůj produkční tým

Pro maximalizaci zisku a efektivní práci v čase využívá součinnosti týmových kolegů při vytěžování poptávky. Unikátní a jedinečný systém posouvá hranici produkčních možností elitních makléřů na samé maximum.

Maximální počet exkluzivních smluv

Prodejem exkluzivní poptávky a možností využití vícečetné exkluzivity dosahuje u klientů maximálního počtu uzavřených exkluzivních smluv hned při první schůzce.

Osobní kouč a trenér

Pro zvyšování svého obchodního výkonu používá po celou dobu spolupráce osobního trenéra (kouče). Maximalizuje tak svůj osobní potenciál za využití všech nástrojů Národního realitního holdingu.

Osobní marketing v praxi

Používá sofistikovaně veškeré nástroje moderního osobního marketingu v rámci konceptu Národní realitního holdingu. Vlastní svůj web, vede si blog, publikuje odborné články, PPC kampaně, sociální sítě.

Prestiž a uznání

Možnost profesní angažovanosti v mnoha projektech Národního realitního holdingu. Může být školitelem Realitní akademie České republiky, funkcionářem Realitní komory České republiky, odborníkem pro určitou oblast či danou specializaci.

Výkupy, dražby, exekuce

Umí vykupovat nemovitosti do fondu Národního realitního holdingu. Zaměřuje se na více bonitní obchody, díky kterým maximalizuje svůj zisk a šetří čas.

Naši makléři říkají

“ Z malé kanceláře jsem přešla k Dumrealit.cz a otevřela si pod touto značkou svou první pobočku. Nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i více příležitostí se rozvíjet. ”

MBA.Monika Plicková, dumrealit PROGRESS

“ Otevřela jsem si kancelář na vlastní pěst, zakázky jsem sice měla, ale téměř žádný volný čas a málo příležitostí k rozvoji. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  ”

Stanislava Scherfová, dumrealit TOP MNICHOVO HRADIŠTĚ

“ Do dumrealit.cz jsem přišel z velké realitní kanceláře, kde byla jasně stanovená striktní pravidla. Tady si můžu práci dělat po svém a řídit si čas, tak jak potřebuji. ”

David Keilhauer, dumrealit BONUS

“ Do dumrealit jsem přicházel z jiného pracovního odvětví, jako úplný nováček bez praxe a znalostí. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, se kterým se můžu poradit dodnes. ”

Čeněk Černík, dumrealit TERRA

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT