Developerské projektyProsinec 2023

Prodej, rodinný dům, 4+kk, 171 m2, Racková

Racková

prodej rodinných domů 4 typů A,B,C,D o rozloze od 131 - 171 m² se zahradou o rozloze od 753 - 1.025 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Domy mají dispozici 4+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, garáž pro 2 vozy, která je u typů A,D součástí domu, zpevněné plochy kolem domu a oplocení 3 stran pozemku. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru čtyř typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou,..

Zobrazit detail
Prosinec 2023

Rybníček u Václaváku

Praha, V tůních

Nárožní soubor tří měšťanských domů navrhl stavitel Alexander Hellmich někdy kolem poloviny 19. století. Dal jim pozdně klasicistní charakter. Přestavba podle plánů Josefa Blechy z roku 1881 pak jeden z nich ozdobila novorenesanční fasádou. Aktuální rekonstrukce v podání významného pražského developera navrací domům jejich krásu i historické kouzlo, v mistrné kombinaci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století.<br/><br/>Obyvatelé této rezidence se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů, stejně tak jako se kochat historizujícími prvky. Zpestřují exteriér i interiér, například v podobě kazetových vstupních..

Zobrazit detail
Září 2023

Rezidence Skyline

Praha, Čenětická

Rezidence Skyline vzniká díky projektu revitalizace domu hotelového typu s jednotkami 1kk, 2kk pro startovní bydlení v Praze jako vhodná investiční příležitost ke zhodnocení příjmů finanční pákou nebo ochranu úspor před inflací pro malé i větší investory.<br/><br/>Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2 ve standardu Fit Out. Překvapením je i 12 rafinovaných kanceláří. Dokoupením kanceláře můžete snadno oddělit osobní a pracovní prostor. To umožňuje i sdílený coworking, dostupný pro všechny obyvatele Skyline. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje..

Zobrazit detail
Červenec 2023

Knovíz 22 - 1. etapa

Knovíz

První etapa komorního projektu na jižně orientovaném pozemku v příjemné lokalitě nedaleko Prahy. Ve dvou etapách bude postaveno celkem 22 domů jednopodlažních 4kk a dvoupodlažních 5kk v nízkoenergetickém standardu s atraktivními pozemky o výměře 800 m2. Ideální poloha -do Prahy 15min, do Slaného 5min.

Zobrazit detail
Březen 2023

Rezidence Vanguard

Praha, Československého exilu

<strong>Lofty v Praze s atmosférou New Yorku?</strong> Původní továrnu na letecké součástky vrátili do života renomovaní architekti významného pražského developera a vdechli jí podobu 150 exkluzivních loftů. Naddimenzovaná konstrukce s extrémní nosností a pevností vyzařuje specifickou industriální atmosféru - a zároveň nechává otevřený prostor pro Vaši kreativitu a sny. Nenechte si ujít unikátní investiční příležitost a možnost stát se součástí komunity jedinečných osobností. VANGUARD je genius loci, který tvoříte Vy sami.<br/><br/><strong>Prostor pro Vaši kreativitu:</strong> VANGUARD představuje dostatek prostoru pro realizaci Vaší touhy..

Zobrazit detail
Červen 2021

Pod Zámkem

Valtice, Pod zámkem

Polyfunkční bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí a částečně výstavbou, a počítá se 7-ti bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk, které jsou umístěny v prvním až třetím podlaží tohoto domu a s kancelářemi s denní místností v prvním a druhém podlaží objektu. Každý byt je vkusně navržen architektem s myšlenkou na detail, a se záměrem vytvořit zázemí nejen pro jednotlivce, ale i pro rodinu. Ke každému bytu náleží užívání sklepní kóje. Příjemné bydlení v klidné části Valtic, v samém srdci Lednicko-valtického areálu. Najděte svůj domov i vy, a zarezervujte si byt v jedné z nejhezčí lokalit, v těsné blízkosti valtického..

Zobrazit detail
Říjen 2020

Máchovo jezero, Staré Splavy

Doksy, Přemyslovská

Staré Splavy byly oblíbenou rekreační lokalitou našich předků v 19. a 20. století a přezdívalo se jim "vzdušné lázně". Nyní se v prvorepublikové vile 250m od břehu Máchova jezera nabízí 7 kompletně zrekonstruovaných bytových jednotek velikosti od 1+kk až po 4+kk v cenách již od 1.980.000Kč. Nově vzniklé byty mohou být využity pro víkendové pobyty nebo pro trvalé či sezonní bydlení. Kromě koupání v Máchově jezeře je zde křižovatka turistických cest. Lze poznávat okolí pěšky, vlakem či na kole. V okolí je mnoho přírodních zajímavostí, hradů, zřícenin a zámků.

Zobrazit detail
Květen 2019

Byty Krezmannova Plzeň

Plzeň, Kreuzmannova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk až 4+kk v novostavbě v nově se rodící čtvrti v Kreuzmannově ulici na Skvrňanech. Projekt nabízí moderní prosluněné byty a ateliéry, které jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo mladé páry a zároveň jako skvělá investice do nemovitostí.Velikost bytů je od 47,5 m² do 90 m². Jedná se o designově zajímavý cihlový dům, který nabízí spoustu slunných bytů 2+kk. V domě najdete i dva prostornější byty o dispozicích 3+kk a 4+kk, které budou skvělou volbou pro mladou rodinu. Díky zajímavé architektuře mají některé z bytů ve vyšších patrech okenní výklenky, které jsou nejenom zajímavým designovým..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT